Читайте цей текст англійською.

Фонд Східна Європа в межах програми USAID/UKAid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах» оголошує відкритий конкурс на послуги з модернізації програмного забезпечення Державного реєстру обтяжень рухомого майна (далі – ДРОРМ) в частині розробки прикладного програмного інтерфейсу (API), що забезпечує підключення ДРОРМ до компонентів Системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів (Трембіта) для обміну інформацією в інформаційних автоматизованих системах та доопрацювання АРІ шляхом розширення пошукових параметрів.

Метою створення електронного сервісу (API) є оптимізація обміну інформацією, що міститься у ДРОРМ, з іншими державними органами, та спрощення процедури налагодження нових інформаційних взаємодій з зазначеним реєстром шляхом застосування.

Прикладний програмний інтерфейс призначений для забезпечення можливості створення електронних інформаційних взаємодій між державними електронними ресурсами інших державних органів та Державним реєстром обтяжень рухомого майна (далі – ДРОРМ) через Системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів (Трембіта).

Роботи здійснюються в тісній співпраці із замовником відповідно до технічних вимог ТУТ.

Зверніть увагу: у зв‘язку з тим, що фінансування цієї послуги здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Вимоги до гарантійної підтримки

Усе програмне забезпечення,  яке буде розроблене та передане адміністратору ДРОРМ, має забезпечуватись гарантійною підтримкою (виправлення помилок програмного забезпечення та оновлення версій) протягом 3 (трьох) календарних місяців із дати передачі розробленого сервісу адміністратору ДРОРМ.

Вимоги до постачальника:

Юридичні особи або фізичні особи – підприємці, що мають підтверджений позитивний досвід у проектуванні та розробці автоматизованих інформаційних систем не менше 3 років. Наявність досвіду в налаштуванні та роботі компонентів системи Трембіта будуть перевагою.

Критерії вибору постачальника:

Оцінка заявок, поданих на конкурс, буде здійснюватися базуючись на критеріях якості, ефективності та реалістичності бюджету, термінів надання послуг.

Строки подання пропозицій:

Учасники конкурсу повинні надіслати свою заявку на участь у конкурсі у електронному вигляді, з накладеним ЕЦП та з позначкою про тему листа: «на конкурс_ АРІ ДРОРМ ,  до 18:00 год 1 березня 2021 року на адресу:

yzaplavna@eef.org.ua

Заявка має включати:

  1. Титульний аркуш на фірмовому бланку з датою подачі заявки, завірений печаткою (при наявності);
  2. Загальну вартість реалізації Технічних вимог відповідно до зазначених умов та калькуляцію бюджету у гривнях;
  3. Терміни розробки та впровадження зазначеного програмного забезпечення, а також деталізований графік надання послуги;
  4. Загальний опис заявника у довільній формі;
  5. Перелік персоналу та експертів/консультантів, які будуть залучені, з резюме/описом компетенцій;
  6. Опис досвіду з реалізації подібних проектів.

Просимо звернути увагу, що цінові пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну або без накладеного ЕЦП — розглядатись не будуть.

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також відмінити конкурс.

Контактна інформація:
Юлія Заплавна, операційна менеджерка проекту Фонду Східна Європа
тел./факс: +38(063) 477 6043, yzaplavna@eef.org.ua

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.09mb real memory: 24.25mb