Читайте цей текст англійською.

Фонд Східна Європа в рамках програми USAID/UKAid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах» оголошує відкритий конкурс на послуги з модернізації Єдиного державного веб-порталу електронних послуг.

В результаті надання послуг щодо модернізації Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, необхідно реалізувати ряд функціональних елементів, а саме:

  1. Розробку функціоналу шерінг документів, наявних у користувача в Мобільному додатку Дія, з використанням статичного QR коду (шерінг документів для малого бізнесу).
  2. Розробку функціоналу «Службового входу» в Мобільний додаток Дія, з використанням інтеграції технічної платформи Єдиного державного веб-порталу електронних послуг та Мобільного додатку Дія, як його складової частини.

Роботи здійснюються в тісній співпраці із замовником відповідно до технічних вимог ТУТ.

Зверніть увагу: у зв‘язку з тим, що фінансування цієї послуги здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Вимоги до гарантійної підтримки

Все програмне забезпечення, яке буде розгорнуто при реалізації Системи, має забезпечуватись гарантійною підтримкою (виправлення помилок програмного забезпечення та оновлення версій) протягом 3 календарних місяців з дати розгортання Системи на обладнанні у Набувача. Вартість такої гарантійної підтримки має включатись до вартості послуг з розробки Системи.

Вимоги до постачальника:

Юридичні особи або фізичні особи – підприємці, що мають підтверджений позитивний досвід у проектуванні та розробці автоматизованих інформаційних систем не менше 3 років.

Критерії вибору постачальника:

Оцінка заявок, поданих на конкурс, буде здійснюватися базуючись на критеріях якості, ефективності та реалістичності бюджету, термінів надання послуг.

Строки подання пропозицій:

Учасники конкурсу повинні надіслати свою заявку на участь у конкурсі у електронному вигляді, з накладеним ЕЦП та з позначкою про тему листа: «на конкурс_ модернізація Порталу Дія ,  до 18:00 год 20-го квітня 2021 року на адресу: yzaplavna@eef.org.ua

Заявка має включати:

  1. Титульний аркуш на фірмовому бланку з датою подачі заявки, завірений печаткою (при наявності);
  2. Загальну вартість реалізації Технічних вимог відповідно до зазначених умов та калькуляцію бюджету у гривнях;
  3. Терміни розробки та впровадження зазначеного програмного забезпечення, а також деталізований графік надання послуги;
  4. Загальний опис заявника у довільній формі;
  5. Перелік персоналу та експертів/консультантів, які будуть залучені, з резюме/описом компетенцій;
  6. Опис досвіду з реалізації подібних проектів.

Просимо звернути увагу, що цінові пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну або без накладеного ЕЦП — розглядатись не будуть.

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також відмінити конкурс.

Контактна інформація:
Юлія Заплавна, операційна менеджерка проекту Фонду Східна Європа
моб.: +38(063)4776043,   yzaplavna@eef.org.ua

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.09mb real memory: 48.25mb