Читайте цей текст англійською.

Фонд Східна Європа (далі – Замовник) в рамках програми USAID/UKAid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах» оголошує відкритий конкурс на проведення дослідження щодо впливу проєктів-переможців конкурсу IT-проєктів на основі відкритих даних – Open Data Challenge (ODC).

Вимоги до дослідження

Завдання:

Провести дослідження щодо впливу проєктів-переможців конкурсу IT-проєктів на основі відкритих даних Open Data Challenge відповідно до вимог в тісній співпраці з Замовником та Набувачем.

У зв’язку з тим, що фінансування цієї послуги здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа має податкові пільги з ПДВ.

Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Терміни: Виконання робіт здійснюється протягом 45 календарних днів з дати заключення Договору з переможцем конкурсу.

Перелік вимог:

• Юридичні особи або фізичні особи – підприємці, що мають підтверджений позитивний досвід у виконанні проектів схожої складності.

• Досвід виконання подібних проектів.

• Досвідом проведення досліджень на теми: діджиталізації, діяльності стартапів, відкритих даних та продуктів чи сервісів на основі відкритих даних, антикорупційної діяльності.

Строки подання пропозицій:

Учасники конкурсу повинні до 23:59 14 лютого 2021 року надіслати скановану версію заявки у форматі PDF на електронну адресу pradchenko@eef.org.ua з темою листа «Дослідження ODC».

Заявка має включати:

– Титульний аркуш на фірмовому бланку, завірені печаткою (без зазначення вартості (ціни))

– Загальну вартість реалізації відповідно до зазначених умов та калькуляцію бюджету;

– Терміни підготовки та проведення;

– Перелік персоналу та експертів з резюме;

– Опис досвіду реалізації подібних проектів.

Заявки, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також відмінити конкурс. Набувачем результатів є Міністерство цифрової трансформації України.

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.07mb real memory: 42.25mb