Читайте цей текст англійською.
Фонд Східна Європа у межах реалізації проєкту «Підвищення показників мікроклімату та енергоефективності у дитячій лікарні Охматдит у Львові на 65 тис. дітей та дитячому садку для 290 дітей у місті Кам’янка-Бузька, Україна», що виконується у партнерстві з німецькою громадською організацією ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини оголошує конкурс на вибір підрядника для надання послуг із розробки освітнього онлайн-курсу.
Курс надасть слухачам актуальні знання, практичні навички та ознайомить із успішними кейсами у сфері енергоефективності – для підтримки та модернізації поточної діяльності, запуску нових проєктів та швидкого реагування на виклики сьогодення.
Цільова аудиторія курсу: експерти з енергоефективності (державні та некомерційні профільні організації, управляючі компанії, профільні спеціалісти, ВНЗ та проф-тех училища) та усі зацікавлені темою енергоефективності в Україні.
Орієнтовні модулі курсу:
Вступне відео
Модуль I. Енергоефективність
- Енергоефективність – модна тенденція чи необхідність?
- Кейси успішних проектів з енергомодернізації бюджетних закладів Львівщини
- Стимулювання працівників до енергозбереження
- Проміжний тест
Модуль II. Енергоменеджмент та енергоаудит
- Енергоменеджмент та його впровадження
- Енергетичний аудит будівель: загальні визначення та порядок виконання. На що звернути увагу?
- Енергетичний аудит будівель: практичні кейси
- Енергетичне обстеження систем енергопостачання
- Енергетичне обстеження систем вуличного освітлення
- Енергетичне обстеження систем водопостачання
- Проміжний тест
Модуль III. Фінансування заходів з енергомодернізації
- Джерела та форми фінансуванні
- Системи планування
- Заходи з енергозбереження, які не потребують додаткових фінансових витрат
- Які заходи з енергозбереження можна впроваджувати та їх окупність
- Проміжний тест
Структура курсу та технічні вимоги:
Окрім вступу та заключної частини, структура онлайн-курсу налічуватиме 3 модулі (тем). Кожен модуль складатиметься з підтем і, відповідно, відеороликів, тривалістю 10-15 хвилин кожен.
Кожен модуль також міститиме текстову інформацію (основні визначення, посилання на матеріали), завдання для самостійного опрацювання, тестові завдання для оцінки засвоєння навчального матеріалу;
Відео можуть містити інфографіку та анімацію, титри;
Через організаційні обмеження, виробництво усіх відеоматеріалів пропонується розділити на 5 знімальних днів (просимо це врахувати при складанні бюджету).
Відеокурс розміщуватиметься на платформі Zrozumilo (https://zrozumilo.in.ua/).
Мова відеокурсу та матеріалів — українська;
Замовник забезпечує експертів для відеокурсу, а також надає матеріали навчальної програми. Виконавець має запропонувати оптимальну структуру курсу, забезпечити підготовку сценарію роликів, фіналізацію текстових матеріалів курсу, а також відеопродакшн, включно з монтажем, кольорокорекцією, підбором музики та звукових ефектів, розробкою титрів, анімації та інфографіки.
Термін виконання робіт – до 1 березня 2021 року.
Порядок подання пропозицій:
Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (ФОП) та юридичних осіб (ЮО). Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) згідно з аплікаційною формою (шаблон заявки), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності).
У пропозиції має бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, ПІБ уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.
До пропозиції обов’язково додається:
- копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
- копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.
Будь ласка, подбайте про те, щоб:
- гіперлінки, вказані у вашій пропозиції, були актуальними та клікабельними;
- бюджет був деталізований — містив розбивку за статтями витрат.
Терміни та адреса подання заявок:
Заявки на участь у конкурсі мають бути надіслані на електронну адресу VNedzvedska@eef.org.ua не пізніше 1 грудня 2020 року із позначкою «Розробка відеокурсу».
У разі виникнення запитань, направляйте їх письмово на вказану адресу до 30 листопада 2020 року. Фонд Східна Європа залишає за собою право інформувати про результати конкурсу тільки переможця.
Фонд Східна Європа