Читайте цей текст англійською.

У Кам’янка-Бузькій новими барвами засяяв оновлений Кам’янка-Бузький дошкільний навчальний заклад №5 «Дзвіночок», що на Львівщині.

Так, у закладі вже проведено роботи з теплореновації та капітального ремонту фасаду. Над цим працював Фонд Східна Європа у співпраці з Кам’янка-Бузькою міською радою. Художнє оформлення будівлі здійснив Івашків Василь. 

На черзі — забезпечення теплом. До початку опалювального сезону введуть в дію модульну котельню. Вона вже встановлена на території закладу та обігріватиме два садочки — №4 та №5, що розташовані поруч. Для цього до садочків прокладуть теплотрасу.  

Також адміністрація «Дзвіночка» повідомляє, що для покращення умов перебування діточок у закладі власними силами вже відремонтовано харчоблок, відновлено систему вентиляції. У 2020 році закінчено перекриття даху, облаштування ринв. 

Тому можна впевнено сказати, що дітки проведуть опалювальний сезон у теплі та затишку. ДНЗ №5 «Дзвіночок» регулярно відвідують майже 200 дошкільнят.

Тепломодернізація дитсадочка №5 є частиною проєкту, який виконується Фондом Східна Європа разом із ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.11mb real memory: 24.25mb