Читайте цей текст англійською.

Фонд Східна Європа в межах програми USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах / TAPAS» оголошує відкритий конкурс на створення сервісу інтеграції реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, держателем якого є Пенсійний фонд України, з компонентами Системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів (Трембіта) з метою налаштування електронної інформаційної взаємодії з Електронним кабінетом Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія».

Метою виконання роботи є передача інформації щодо застрахованої особи від реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування до Електронного кабінету Єдиного державного веб-порталу державних послуг «Портал Дія».

У результаті виконання робіт має бути розроблений прикладний програмний інтерфейс (веб-сервіс) в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, який повинен бути підключений до компонентів Системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів (Трембіта), який забезпечуватиме передачу інформації за запитом до Електронного кабінету Єдиного державного веб-порталу державних послуг «Портал Дія».

Роботи здійснюються в тісній співпраці із замовником відповідно до технічних вимог ТУТ.

У зв‘язку з тим, що фінансування цієї розробки/послуги здійснюється коштом міжнародної технічної допомоги в рамках Угоди між Урядом України та Урядом США та Урядом Великобританії про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Вимоги до гарантійної підтримки

Усе програмне забезпечення, яке буде розгорнуто після реалізації API, має забезпечуватись гарантійною підтримкою (виправлення помилок програмного забезпечення та оновлення версій) протягом 3 (трьох) календарних місяців із дати розгортання API на обладнанні у Реципієнта.

Вимоги до постачальника:

Юридичні особи або фізичні особи – підприємці, що мають підтверджений позитивний досвід у проектуванні та розробці автоматизованих інформаційних систем не менше 3 років.

Критерії вибору постачальника:

Оцінка заявок, поданих на конкурс, буде здійснюватися базуючись на критеріях якості, ефективності та реалістичності бюджету, термінів надання послуг.

Заявка має включати:

1. Титульний аркуш на фірмовому бланку з датою подачі заявки, завірений печаткою (при наявності);

2. Загальну вартість реалізації Технічних вимог відповідно до зазначених умов та калькуляцію бюджету у гривнях;

3. Терміни розробки та впровадження зазначеного програмного забезпечення, а також деталізований графік надання послуги;

4. Загальний опис заявника у довільній формі;

5. Перелік персоналу та експертів/консультантів, які будуть залучені, з резюме/описом компетенцій;

6. Опис досвіду з реалізації подібних проектів.

Строки подання пропозицій:

У зв’язку з введеними в Україні та м. Києві карантинними обмеженнями конкурсні пропозиції (пакет документів) подаються до 18:00 год, 05 травня 2020 року одночасно:

1) у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою, із вказанням дати подачі пакету документів та з позначкою на конверті: «на конкурс створення сервісу інтеграції реєстру застрахованих осіб”

на адресу:

Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського, 96, офіс 501

м. Київ, 01032, Україна

2) з одночасним поданням в електронному форматі сканованих документів, підписаних електронним цифровим підписом на ел.адресу: YZaplavna@eef.org.ua

Просимо звернути увагу, що цінові пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну або без дотримання вимоги подачі паперового пакета разом з надсиланням сканованих документів електронною поштою — розглядатися не будуть.

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також скасувати конкурс.

Контактна інформація:

Юлія Заплавна, операційний менеджер Фонду Східна Європа;

тел./факс: +380634776043 yzaplavna@eef.org.ua

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.11mb real memory: 34.25mb