Фонд Східна Європа в рамках проекту “Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства” оголошує конкурс на розробку дизайну та виготовлення  інформаційно-просвітницької продукції

 

Проект «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що реалізується у 2016-2018рр., спрямований на залучення широких кіл громадськості, ЗМІ, організацій громадянського суспільства до процесів моніторингу публічних фінансів та формування державного та місцевих бюджетів. Проект реалізується Фондом Східна Європа та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Завдання

Розробка дизайну та виготовлення інформаційно-просвітницької продукції – книги-календаря «Інформаційні та адвокаційні кампанії у бюджетному процесі»

Специфікація

Книга-календар має бути у формі настільного перекидного календаря на металевій пружині. Переплетення по довгій стороні

Обсяг: 18 листів (36стор)

Параметри листів

  • Ш*В 260*185
  • Папір: глянець меловка 170г/м2
  • Друк 4+4

Параметри основи

  • Ш*В 260*220-225 (висота основи може варіюватись до певного стандарного формату з метою скорочення витрат, однак вона має бути достатньо міцною, щоб утримати вагу календаря)
  • Папір: Односторонній мелований картон 45мкр.
  • Друк: 4+0. На основі, знизу будуть надруковані 5 кольорових логотипів та назва проекту, фон білий

 

Вимоги до дизайну

Макет передбачає двосторонній друк: на одній стороні листа буде кольоровий календар на 3 місяці з текстом, на іншій – фотографії та текст. Фотографії та текст будуть надані підряднику. Необхідно буде підібрати креативний шаблон для розміщення та оформлення даних елементів. Перша сторінка календаря вимагатиме розробки макету як для обкладинки книжки: підбір необхідної картинки. Матеріали будуть надані у презентації Power Point 15 жовтня.

 

Вартість має включати доставку та заніс матеріалів в офіс замовника за адресою м.Київ, вул. Саксаганського 96, 5поверх (є ліфт).

 

Вартість необхідно вказати за одиницю видання та сумарно з розрахунку за наступні тиражі:

  • 400 шт
  • 500 шт

Строки виконання робіт 16 листопада 2018 року.

Заявки у вигляді комерційних пропозицій на фірмовому бланку з підписом та скан реєстрації ФОП (для ФОП) необхідно надіслати на ел.адресу mgopko@eef.org.ua до кінця дня 9 жовтня 2018 року

За додатковими питаннями звертайтеся до Марини Гопко тел. 0503432143 та ел. поштою mgopko@eef.org.ua

 

 Учасники конкурсу будуть повідомлені електронною поштою про його результати до 15 жовтня 2018 року.