Читати цей текст англійською.

Загальною метою робіт є виготовлення відеоролика, покликаного поінформувати цільові аудиторії про запуск національної онлайн-платформи цифрової грамотності «Дія: цифрова освіта».

Завдяки платформі громадяни матимуть можливість пройти тестування, щоб дізнатись свій рівень цифрових навичок, а після цього — пройти вибраний навчальний курс (детальніше про платформу – див. додаток). 

Мета ролика:

Ролик має на меті поінформувати про платформу як про зручний і доступний сервіс, де можна безкоштовно пройти онлайн-курс, отримати або покращити свої цифрові навички. 

Ролик має зробити акцент на тому, що платформа «Дія: цифрова освіта» зробить проживання у країні більш комфортним, допоможе більше спілкуватися з рідними, продовжувати розвиватися протягом усього життя та вберегти себе та близьких людей онлайн.

До ролика має бути інтегрований ключовий меседж інфокампанії: «Цифрова освіта – будь на часі». Цей меседж є невід’ємною частиною загальної інформаційної кампанії з популяризації платформи. Макети візуальних матеріалів будуть надіслані переможцю після оголошення конкурсу.

Формат та хронометраж ролика:

Формат ролику – знімальний, для показу життєвої ситуації.

Хронометраж для телебачення – 30 секунд, якість – ефірна. 

Формат для інтернету: snack (від 10 до 20 сек) та/або (bite – від 3 до 6 сек).

Відеоролик має відповідати ключовим вимогам законодавства про соціальну рекламу.

Контракт передбачатиме виконання таких завдань:

Учасник має забезпечити розробку сценарію, музичний супровід, пост-продакшн та адаптації у межах ключового посилу кампанії, розробку графічних рішень (титри, пекшоти тощо), підбір акторів, пошук та оренду локацій.

Учасник має забезпечити технічну адаптацію відеопродукту для його розповсюдження через різні канали комунікації (телебачення, інтернет) та версії ролика з логотипами партнерів та без них.

Учасник має забезпечити аудіодоріжку відеоролика для трансляції як аудіореклами.

Що оцінюватимуть?

Переможця конкурсу буде визначено за результатом розгляду креативної концепції, цінової пропозиції, а також – оцінки якості схожих відеоробіт у портфоліо. 

Цінова позиція, яку заявник подає на конкурс, має містити всі необхідні складові робіт, як-от: монтаж, придбання прав на музичний супровід, у частині знімальних роликів – підбір акторів, оренду локацій, технічне обладнання тощо.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проєкту №3311-2 про реєстрацію проєкту Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, та пункту 3.2 статті 3 і пункту 197.11. статті 197 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без урахування ПДВ.

Формат заявки

Заявки мають містити інформацію про форму реєстрації компанії/ФОП, що подається, посилання на портфоліо та детальний бюджет (за статтями витрат).

Прохання зазначити у бюджеті прорахунки виготовлення кожного ролика у двох варіантах: для телебачення та для інтернету.

Заявки слід надсилати до 24 грудня 2019 р. на адресу: tender@egap.in.ua 

Термін виконання робіт – до 31 січня 2020 р.

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.1mb real memory: 44.25mb