Читати цей текст англійською.

Загальною метою робіт є виготовлення трьох відеороликів, покликаних поінформувати цільову аудиторію про можливості реінтеграції ветерана через професійну залученість та реалізацію, зокрема, акцентуючи на цінності військового досвіду в цивільній професії.  

Проблематика:

В Україні живуть близько 1,2 млн ветеранів, враховуючи всі війни та збройні конфлікти. З них – близько 370 тис – ветерани АТО/ООС, 12 тис. із яких – жінки-ветерани. 

Гостро постає питання про соціальну інтеграцію ветеранів, яка могла би відбуватися, зокрема, через їхнє працевлаштування та професійну реалізацію. Але в цьому контексті можна виокремити кілька проблем.   

По-перше, поширеними є випадки, коли ветерани АТО/ООС у резюме не вказують свій військовий досвід, передбачаючи, що навички, отримані протягом служби, не мають відношення до цивільних професій або ж можуть стати на перепоні до працевлаштування. 

Фактично, в суспільстві бракує інструментів для “перекладу” військового досвіду на “мирну” професію, а самі ветерани “знецінюють” свій військовий досвід. 

По-друге, через певні законодавчі особливості найму на роботу військового, а також брак інформації щодо навичок, отриманих ветераном протягом служби, роботодавці мають застереження щодо них при пошуку співробітників.

По-третє, за даними дослідження, кожен третій ветеран відмічає, що почувається ізольованим від суспільства, а міцну самоідентифікацію має тільки з побратимами/посестрами.  

Мета роликів:

Ролики мають на меті закликати ветеранів по-новому поглянути на навички, отримані протягом військової служби. Відео дадуть змогу змінити перспективу від паралельного співіснування двох типів досвіду ветерана – військового та цивільного – до уніфікованого – “професійна людина”. 

Водночас ролик інформуватиме широке суспільство щодо діяльності військового на службі, яка не обмежується активними бойовими діями, але також розвиває особистісні риси людини, як то: вміння приймати рішення, досягати цілей, налагоджувати командну роботу, вчасно виконувати задачі, піклуватись про ресурси. Для роботодавців ролики підкреслить переваги працевлаштування ветеранів.

Загалом планується виготовлення трьох роликів, кожен з яких зображатиме різні типи професій, у яких може працювати і працює ветеран у цивільному житті.

Формат та хронометраж роликів:

Ролики знімального формату – для показу життєвої ситуації.

Хронометраж для телебачення – 30 секунд кожний, якість – ефірна. 

Формат для інтернету: snack (від 10 до 20 сек) та/або (bite – від 3 до 6 сек).

Відеоролики має відповідати ключовим вимогам законодавства про соціальну рекламу.

Окрім цього, повинно бути передбачено 2 формати відео для поширення різними каналами: 30 секунд –  для трансляції на телебаченні, 1-2 хвилини – для розміщення в інтернеті.

Контракт передбачатиме виконання таких завдань:

Учасник має забезпечити розробку сценарію, музичний супровід, пост-продакшн та адаптації у межах ключового посилу кампанії, розробку графічних рішень (титри, пекшоти тощо), підбір акторів, пошук та оренду локацій.

Учасник має забезпечити технічну адаптацію відеопродукту для його розповсюдження через різні канали комунікації (телебачення, інтернет) та версії ролика з логотипами партнерів та без них.

Учасник має забезпечити аудіодоріжки відеороликів для трансляції як аудіореклами.

Що оцінюватимуть?

Переможця конкурсу буде визначено за результатом розгляду креативної концепції, цінової пропозиції, термінів виконання, а також – оцінки якості схожих відеоробіт у портфоліо. 

Цінова позиція, яку заявник подає на конкурс, має містити всі необхідні складові робіт, як-от: монтаж, придбання прав на музичний супровід, у частині знімальних роликів – підбір акторів, оренду локацій, технічне обладнання тощо.

Формат заявки

Заявки мають містити інформацію про форму реєстрації компанії/ФОП, що подається, посилання на портфоліо та детальний бюджет (за статтями витрат).

Заявки слід надсилати до 5 лютого 2020 р. на адресу: all4one@eef.org.ua із зазначенням у темі листа “Конкурс на відбір підрядника для виробництва відеороликів щодо працевлаштування ветеранів в рамках проекту All4One”.

Термін виконання робіт – до 29 лютого 2020 р.

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.14mb real memory: 10.25mb