Читайте цей текст англійською.

Цей конкурс оголошено у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України з метою реалізації освітнього проєкту з розвитку цифрових компетенцій громадян. Освітній курс також слугуватиме додатковим ресурсом для визначення професійної орієнтації або переорієнтації.

Освітній проєкт – онлайн-платформа «Дія. Цифрова освіта» https://osvita.diia.gov.ua  з відеокурсами, інструкціями та гайдлайнами, а також тестами, що дозволяють перевіряти свій рівень знань, здати екзамен та отримати диплом.

Основні завдання:
– створення програмного матеріалу для відеокурсу про використання відкритих даних для бізнесу та стартапів.

Вимоги до виконавця:
– досвід розробки відеокурсів не менше 2-х років;
– досвід створення щонайменше 10-ти відеокурсів аналогічної складності.

Критерії відбору:
– досвід виконання аналогічних завдань;
– ціна;
– термін виконання.

Технічні вимоги:

Курс із використання відкритих даних для бізнесу та стартапів включатиме орієнтовно 1 модуль (3 ролики), хронометраж відео від 8-ти до 10-ти хвилин.

Деякі відео мають включати в себе інфографіку та анімацію.

Кожен модуль має включати в себе тестові завдання для перевірки та мати наступні механіки тестування: обрати один варіант, обрати кілька варіантів, обрати зі списку, що випадає, розставити у порядку, написати правильну відповідь.

Виконавець має забезпечити структурування та адаптацію матеріалів, а також відеопродакшн курсу, включно зі зйомкою, монтажем, кольорокорекцією, анімацією та інфографікою. 

Замовник забезпечує експертів для відео, а також надає основні матеріали.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності).

До пропозиції обов’язково має бути додана:

– копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
– копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту pradchenko@eef.org.ua   

На конверті має бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по-батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту № 4278, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок:

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді не пізніше 18:00 31 березня 2020 року.

Фонд Східна Європа
вул. Саксаганського, 96 офіс 508
Київ, 01032 Україна

Контактна інформація:
Радченко Павло, операційний менеджер Фонду Східна Європа
pradchenko@eef.org.ua   

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.1mb real memory: 32.25mb