Читайте цей текст англійською.

ФСЄ в межах програми USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах / TAPAS» оголошує відкритий конкурс на розробку прикладного програмного інтерфейсу для підключення Спадкового реєстру до Системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів (Трембіта).

ФСЄ в рамках програми USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах / TAPAS» оголошує відкритий конкурс на розробку прикладного програмного інтерфейсу для підключення Спадкового реєстру до Системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів (Трембіта)

Завдання

У результаті виконання робіт має бути розроблене програмне забезпечення електронного сервісу (API) до Спадкового реєстру, який повинен бути підключений до компонентів Системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів (Трембіта), який забезпечуватиме передачу інформації за запитом до Запитувачів даних.

Розробка прикладного програмного інтерфейсу для підключення Спадкового реєстру до Системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів (Трембіта) здійснюється в тісній співпраці із замовником відповідно до технічних вимог ТУТ

У зв‘язку з тим, що фінансування цієї розробки/послуги здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках Угоди між Урядом України та Урядом США і Урядом Великобританії про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Вимоги до постачальника:

Юридичні особи або фізичні особи – підприємці, що мають підтверджений позитивний досвід у проектуванні та розробці автоматизованих інформаційних систем не менш 3 років. Наявність досвіду в налаштуванні та роботі компонентів системи Трембіта будуть перевагою.

Паперова заявка має включати:

  • Титульний аркуш на фірмовому бланку з датою подачі заявки, завірений печаткою (при наявності);
  • Загальну вартість реалізації ТВ відповідно до зазначених умов та калькуляцію бюджету у гривнях;

Терміни розробки та впровадження зазначеного програмного забезпечення, а також деталізований графік надання послуги;

  • Загальний опис заявника у довільній формі;
  • Перелік персоналу та експертів/консультантів, які будуть залучені, з резюме/описом компетенцій;
  • Опис досвіду з реалізації подібних проектів.

Вимоги до гарантійної підтримки

Усе програмне забезпечення, яке буде розроблене та передано Адміністратору СР, має забезпечуватись гарантійною підтримкою (виправлення помилок програмного забезпечення та оновлення версій) протягом 3 (трьох) календарних місяців із дати введення в промислову експлуатацію розробленого сервісу  на обладнанні у Адміністратора СР.

Конкурсні пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою, із вказанням дати подачі пакету документів.

Строки подання пропозицій:

Учасники конкурсу повинні надіслати заявку у на участь у конкурсі до 18:00 год., 19 березня 2020 року на адресу:

Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського 96, офіс 501.

м. Київ, 01032, Україна

Критерії вибору постачальника:

Оцінка заявок, поданих на конкурс, буде здійснюватися базуючись на критеріях якості, ефективності та реалістичності бюджету, термінів надання послуг.

Цінові пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також відмінити конкурс.

Контактна інформація:

Юлія Заплавна, операційний менеджер Фонду Східна Європа;

тел./факс: +(380 44) 206-04-49;

yzaplavna@eef.org.ua.

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.1mb real memory: 30.25mb