Читайте цей текст англійською.

Фонд Східна Європа в межах програми USAID/UK Aid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах/TAPAS» оголошує відкритий конкурс на розробку інтерфейсу прикладного програмування Open Customs Data для Державної митної служби

Завдання:

Розробити інтерфейс прикладного програмування згідно технічного завдання (завантажити), який надає можливість отримати відкриті дані Державної митної служби України через публічне АРІ у вигляді відповіді у JSON та csv форматах (далі – API).

Учасники конкурсу мають мати можливість розробити зазначені програмне рішення, розгорнути його, брати безпосередню участь в тестуванні, виконати роботи по внесенню всіх змін за результатами тестування, а також – передати на електронних носіях всі вихідні коди розробленого програмного забезпечення та технічну документацію по розгортанню, адмініструванню та супроводу розробленого програмного рішення.

У зв‘язку з тим, що фінансування цієї послуги здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в межах Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа має податкові пільги з ПДВ.

Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Терміни:

Виконання робіт здійснюється протягом двох тижнів з дати заключення договору з переможцем конкурсу.

Перелік вимог:

• юридичні особи або фізичні особи-підприємці, що мають підтверджений позитивний досвід у проектуванні та розробці порталів схожої складності;

• досвід виконання подібних проектів, у тому числі – розроблення технічних завдань та проектування структури баз даних, знання принципів створення веб-ресурсів, систем електронного документообігу;

• наявність сертифікації по ISO та досвід розробки програмного забезпечення для державних організацій стануть перевагою.

Строки подання пропозицій:

Учасники конкурсу повинні надіслати до 23:59 06 квітня 2020 року заявку на участь у конкурсі у форматі PDF на електронну адресу pradchenko@eef.org.ua із зазначенням теми листа «Open Customs Data API».

Заявка має включати:

• титульний аркуш без зазначення вартості (ціни) на фірмовому бланку, завірені печаткою (у разі наявності);

• загальну вартість реалізації ТВ відповідно до зазначених умов та калькуляцію бюджету;

• терміни розробки та впровадження зазначеного програмного рішення;

• перелік персоналу та експертів з резюме;

• опис досвіду реалізації подібних проектів.

Заявки, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також – відмінити конкурс. Набувачем системи є Державна митна служба України.

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.1mb real memory: 58.25mb