Читати цей текст англійською.

Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

єМалятко – це інноваційний державний сервіс, який дозволить отримати 10 послуг, необхідних при народженні дитини, за однією електронною заявою. єМалятко – частина онлайн-сервісу державних послуг «ДіЯ». 

Завдання:

Розробка сценарію та виготовлення анімаційних роликів для проєкту єМалятко.

Вимоги до виконавця:

  • досвід створення щонайменше 10 анімаційних роликів аналогічної складності.

Критерії відбору:

  • досвід виконання аналогічних завдань;
  • ціна;
  • терміни виконання.

Технічні вимоги:

Необхідно виготовити три ролики різного хронометражу (орієнтовно 10, 15, 30 секунд), які демонструватимуть переваги сервісу єМалятко для українців, які чекають на дитину або щойно стали батьками.

Анімаційні ролики мають бути надані замовнику в форматі, що дозволить демонструвати їх під час публічних заходів, розміщувати в інтернеті та соціальних мережах, на телебаченні, екранів кінотеатрів.

Ролики мають передбачати наявність фонової музики, дикторського супроводу українською мовою, субтитрування українською та англійською мовами, а також –логотипи замовника.

Строки виконання робіт:

3 лютого 2020 року

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, наведеної у Додатку 1, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Також пропозиції мають містити:

  • опис концепції ролика;
  • бюджет;
  • портфоліо виконавця.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №3311, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок:

Пропозиції (пакет документів) надсилаються на електронну пошту tender@egap.in.ua не пізніше 18:00 22 січня 2020 року.

Контактна інформація:

Марія Соколова, спеціаліст з фінансових та адміністративних питань Програми EGAP: тел.: +38 (044) 206-04-48

Додаток:

  1. Шаблон заявки на участь у конкурсі на закупівлю/тендері.

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.1mb real memory: 18.25mb