Фонд Східна Європа та Самбірська міська рада оголошують відкритий тендер на вибір виконавця робіт з облаштування архітектурного освітлення об′єктів у м. Самбір, Львівської області

 Цей тендер проводиться в рамках проекту «Муніципальні партнерства для покращення енергоефективності у Самборі та Жовкві», спрямованого на модернізацію системи теплопостачання в місті Жовква та системи зовнішнього освітлення в місті Самбір. Проект реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу Фондом Східна Європа, Самбірською та Жовківською міськими радами у партнерстві з Львівською обласною радою та Львівською обласною державною адміністрацією.

Докладніше про умови тендеру тут 

Місце проведення робіт: Львівська обл., м. Самбір.  

Найменування предмета закупівлі: облаштування архітектурного освітлення об′єктів у м. Самбір, Львівської області

Предмет закупівлі: роботи (включають постачання всіх матеріалів та обладнання для виконання робіт).

 

Об′єкти архітектурного освітлення (фото та розташування об′єктів наведено в Додатка №1):

 

 Ратуша (площа Ринок, 1);

 

 Пам′ятник Матері Україні (перед центральним входом в Ратушу);

 

 Пам′ятник Шевченку Т.Г. (тильна сторона Ратуші);

 

 Органний зал (вул. А.Міцкевича, 5);

 

 Церква Різдва Пресвятої Богородиці (площа Церковна, 1);

 

 Костел Св. Іоанна Хрестителя (вул. Сагайдачного, 7).

 

 

Учасники тендеру повинні надати в складі тендерних пропозицій документи:

 

 1. Лист – заявка на участь в тендері (довільна форма).

 

 1. Загальну ціну тендерної пропозиції у відповідності до Додатка №2.

 

 1. Дизайн архітектурного освітлення для кожного об′єкта (візуалізація архітектурного освітлення). Візуалізація архітектурного освітлення повинна демонструвати вигляд об′єктів у нічний час із врахуванням пропонованого учасником торгів обладнання для освітлення. Дизайн повинен подаватися у цифровому вигляді поштою/через файлообмінник/на цифровому носії у графічному форматі.

 

 1. Специфікацію пропонованого освітлювального обладнання з вказанням країни-виробника для кожного з об′єктів. В специфікації потрібно вказати інформацію щодо споживання електричної енергії пропонованим обладнанням, його світловий потік, клас захисту та інші технічні параметри. Для кожного об′єкта потрібно надати специфікацію освітлювального обладнання у відповідності до Таблиці 1.

 

 1. Копії технічних паспортів або іншої технічної документації, в якому описано технічні характеристики пропонованого обладнання.

 

 1. Копії сертифікатів та протоколів випробувань, для пропонованого освітлювального обладнання.

 

 1. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (завірений учасником), виданий не більше місячної давнини відносно дати кінцевого терміну подання пропозицій.

 

 1. Для фізичних осіб-підприємців: копія паспорту фізичної особи-підприємця та копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків.

 

 1. Відомості щодо сплати податків та зборів:

 

 Для платників ПДВ: копія свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ або копія витягу з реєстру платників ПДВ

 

 

 Для платників єдиного податку: копія свідоцтва про сплату єдиного податку або копія витягу з реєстру платників єдиного податку.

 

У разі, якщо учасник не є платником податку на додану вартість та платником єдиного податку, тоді він повинен подати довідку у довільній формі з посиланням на конкретні статті законодавства України про те, що відповідно до законодавства України не передбачено наявність у нього зазначених свідоцтв.

 

 1. Копії документів, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури щодо підпису документів тендерної пропозиції.

 

 1. Гарантійний лист з текстом наведеним у Додатку №3.

 

 1. Довідка відповідно до взірця, що наведений в Додатку №4, повинна бути підписана особами, щодо яких подано інформацію.

 

 

 

 

Гранична вартість пропозиції не повинна перевищувати 1400000.00 грн. (один мільйон чотириста тисяч грн. 00 коп.) без ПДВ із врахуванням витрат на додаткові матеріали та непередбачувані роботи до 10 % від суми пропозиції.

 

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, відповідно до статті 3 Рамкової Угоди між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств від 3 вересня 2008 року (Закон України від 3 вересня 2008 року №360-VI), реєстраційної картки проекту №3176 та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України.  Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

 

Граничний термін виконання робіт: 20 вересня 2017 року.

 

Тендерна пропозиція складається українською мовою. У разі надання учасником будь-яких документів іноземною мовою (крім російської мови), вони повинні бути перекладені українською. Переклад повинен бути посвідчений підписом та печаткою учасника торгів (за наявності). сі копії документів, які подаються в тендерній пропозиції повинні бути посвідчені підписом та печаткою учасника тендеру (за наявності).

 

Витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням пропозиції конкурсних торгів не відшкодовуються (в тому числі і у разі відміни торгів чи визнання торгів такими, що не відбулися).

До ціни тендерної пропозиції не включаються витрати, які учасник поніс при підготовці пропозиції та проведені процедури закупівлі.

До ціни пропозиції конкурсних торгів не включаються витрати, пов’язані з участю в торгах та  укладанням договору про закупівлю.

Учасник самостійно несе відповідальність за формування ціни пропозиції, та формує ціни у відповідності до вимог чинного законодавства.

 

Тендерні пропозиції залишаються дійсними протягом 90 днів з дати розкриття тендерних пропозицій. До закінчення цього строку замовник має право вимагати від учасників продовження строку дії тендерних пропозицій.

Учасник має право:

 

 відхилити таку вимогу;

 

 погодитися з вимогою та продовжити строк дії поданої ним тендерної пропозиції.

 

 

Тендерний комітет залишає за собою право на відміну торгів в разі:

 

 відсутності подальшої потреби в закупівлі робіт;

 

 подання для участі в них менше трьох тендерних пропозицій;

 

 допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій.

 

Замовник має право визнати торги такими, що не відбулися, у разі:

 

 якщо ціна найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції перевищує суму, передбачену замовником на фінансування закупівлі;

 

 якщо здійснення закупівлі стало неможливим унаслідок непереборної сили.

 

 

Всі листки тендерної пропозиції повинні бути пронумеровані. Тендерна пропозиція повинна мати зміст для швидкого пошуку поданих документів.

 

Тендерна пропозиція (пакет документів) подається (поштою, кур′єром або особисто уповноваженою посадовою особою) у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності). 

 

Повноваження щодо підпису документів підтверджується одним з наступних документів, який має бути завірений власною печаткою заявника (за наявності) (копія установчого договору, виписка з протоколу засновників про призначення директора, президента, голови правління, довіреність керівника заявника або інший документ, що підтверджує повноваження посадової особи заявника на підписання документів).

 

На конверті повинно бути зазначено:

–        назва предмета закупівлі відповідно до оголошення;

–        повне найменування учасника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

 

Тендерні пропозиції повинні бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше 18.00 години 25 серпня 2017 р. на адресу: 

Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського 83, 3 поверх  Київ, 01033 Україна

 

Контактна інформація:

Олена Саєнко, менеджер програм Фонду Східна Європа

тел./факс: +(380 44) 200 38 24/5/6/7, es@eef.org.ua

 

Олег Масняк, технічний консультант Фонду Східна Європа

тел.: +(380 50) 430 48 23

 

Роз′яснення щодо тендерної документації надаються в письмовій формі із використанням електронної пошти, яка вказана у контактній інформації. Роз′яснення щодо тендерної документації надаються на запити надіслані до 15.00 години 8 серпня 2017 року. У випадку запиту на електронну пошту обов′язково потрібно у листі вказати своє прізвище, ім′я та по батькові, повну назву організації від якої надається запит та номер телефону, без вказаної інформації запит залишиться без відповіді. Відповіді на запити будуть опубліковані не пізніше 9-го серпня на сайті Фонду Східна Європа.

 

Правило національності та походження

Участь у тендерних процедурах під управлінням Фонду Східна Європа відкрита на рівних умовах для всіх фізичних та юридичних осіб, законно створених у державі-члені або країні, території або регіоні, які вказані та/або дозволені Фінансовими положеннями та базовими актами, які регламентують програму допомоги, за якою фінансується грант. Учасники тендеру повинні вказати країну свого громадянства у своїх тендерних пропозиціях і надати стандартне підтвердження громадянства відповідно до національного законодавства.

Учасник тендеру повинен довести походження матеріалів, придбаних на кошти гранту. Термін «походження» визначається у розділі 2 Правила (ЕС) № 450/2008 Європейського парламенту і Ради від 23 квітня 2008 р., де викладається Митний кодекс ЄС (Оновлений митний кодекс). Щодо обладнання та транспортних засобів при ціні покупки за одиницю понад 5000 євро постачальники повинні надати докази походження Фонду Східна Європа не пізніше часу, коли виставлений перший рахунок-фактура. Сертифікат походження повинен бути складений компетентними органами країни походження матеріалів і повинен відповідати правилам, викладеним у відповідному законі Європейського Союзу.

 

Критерії вибору постачальника:

Оцінка цінових пропозицій буде здійснюватися тендерним комітетом у складі представників партнерів проекту, базуючись на критеріях ціни та дизайну архітектурного освітлення. Додатково враховуватимуться: попередній досвід заявника, термін виконання та вимог щодо передоплати.

 

Тендерні пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

 

Учасники тендеру будуть письмово повідомлені про його результати до 31 серпня 2017 року.

memory usage: 57.1mb real memory: 28.25mb