Читайте цей текст англійською.

Відкрито набір учасників тренінгу з соціального шкільного підприємництва для представників державних шкіл та закладів позашкільної освіти з Донецької, Житомирської та Івано-Франківської областей.

Захід відбудеться 15-16 квітня 2020 року у Києві.

Тренінг проходить в рамках проекту «Заснування соціальних шкільних підприємств у сільській місцевості та малих містах України для заохочення молоді до соціального підприємництва у Iвано-Франківській, Житомирській та Донецькій областях», що впроваджується Фондом Східна Європа спільно з німецькою неурядовою організацією ChildFund Deutschland e.V. за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Проект спрямований на підвищення конкурентоспроможності української молоді на ринку праці шляхом розвитку навичок соціального підприємництва учнів та інтеграції соціальної моделі шкільного підприємства в місцеву систему освіти. Більше про проект: http://sse.eef.org.ua/

Соціальне шкільне або учнівське підприємництво – один із найбільш успішніших методів розвитку молодіжного підприємництва, соціальної відповідальності та підготовки до свідомого життя у школі. Воно сприяє і розвитку самої школи як відкритої назовні інституції. Така проектна бізнес-модель «дорослих» форм підприємництва, яка створюється самими учнями та за їхньої ініціативи і працює за усіма правилами бізнесу в рамках школи, успішно підтримується у Німеччині з боку держави, суспільства та бізнесу. В рамках даного проекту планується адаптувати дану модель та імплементувати її в Україні.

До участі у тренінгу запрошуємо педагогів, учителів та керівників державних закладів шкільної та позашкільної освіти з Донецької, Житомирської та Івано-Франківської областей, які:

  • прагнуть, щоб учні розвивали підприємливість, ініціативність, креативність та соціальну відповідальність;
  • бажають ознайомитися з новими методичними напрацюваннями та впровадити інновації у навчальний процес;
  • прагнуть, щоб у школах чи позашкільних закладах освіти учні отримували практичні навички та мали можливість більш виважено робити кар’єрні рішення.

В рамках заходу учасники:

  • З перших вуст дізнаються про Програму курсу за вибором для шкіл та позашкільних закладів освіти та ознайомляться з матеріалами Методичного посібника «Соціальне шкільне підприємництво»
  • Отримають детальну інформацію про концепт соціального шкільного підприємництва та успішні приклади з Німеччини та України та його переваги для учнів, батьків, вчителів і адміністрацій;
  • Ознайомляться з покроковою інструкцією з заснування соціальних шкільних підприємств;
  • Отримають інформацію про проект та подальші заходи в його межах, зокрема про конкурс грантів на створення пілотних соціальних шкільних підприємств.

Тренери та спікери – автори навчальної програми та методичного посібника «Соціальне шкільне підприємництво».

Відбір учасників бу де проводитись на основі наступних критеріїв:

  • зайнятість у державних закладах шкільної та позашкільної освіти Донецької, Івано-Франківської та Житомирської областей;
  • зацікавленість та мотивація до розвитку шкільного соціального підприємництва у своїй громаді.

Для участі у конкурсі необхідно до 20 березня 2020 року заповнити форму: https://forms.gle/Scuin7zXXzQvdqoh6

Для учасників з інших міст організатори покривають витрати на дорогу (окрім першого класу), забезпечують харчування та проживання у двомісних номерах в готелі в Києві на дві доби.

Фонд Східна Європа

 

 

memory usage: 57.11mb real memory: 32.25mb