Читати цей текст англійською

Відкрито набір учасників тренінгу для експертів з енергоефективності з Львівської області. Тренінг включає 2 навчальні модулі, які відбудуться 27-30 листопада та 13-16 грудня 2019 року у Львові.

Кому може бути цікавим даний тренінг?
Працівникам закладів освіти, охорони здоров’я, органів місцевого самоврядування, а також експертам громадських організацій, що працюють у зазначених сферах, які прагнуть оволодіти новими навичками та поглибити знання у сфері ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, ознайомиться з кращими світовими практиками аби в подальшому мультиплікувати набуті знання у своїх установах та в рамках своєї професійної, громадської та тренерської діяльності.

В рамках заходу учасники:
Дізнаються про кращі приклади практики в регіоні для досягнення енергетичної ефективності, технічні і технологічні можливості, кредитні програми і доступ до фінансових ресурсів для енергоефективних малих і великих проектів.
Основні теми тренінгу:
– Організація системи енергетичного менеджменту;
– Проведення енергетичних аудитів та підготовка техніко-економічних обґрунтувань;
– Енергетичний моніторинг та методи збору інформації;
– Забезпечення ефективної експлуатації будівель та обладнання;
– Ідентифікація джерел фінансування заходів з енергозбереження;
– Покращення презентаційних та тренерських навичок;

Відбір учасників буде проводитись на основі наступних критеріїв:
• проживання у Львівські області;
• зайнятість у закладах місцевого самоврядування, охорони здоров’я, освіти (включаючи дошкільну, шкільну та вищу освіту), а також громадських організаціях, що здійснюють діяльність у сферах охорони здоров’я або освіти;
• зацікавленість та мотивація у поглибленні знань з енергоефективності;
• можливість у подальшому поширювати отримані знання;
• попередній викладацький або тренерський досвід буде перевагою.

Для участі у конкурсі необхідно до 4 листопада 2019 року заповнити форму:

Успішні заявники отримають запрошення на участь у тренінгу до 8 листопада 2019 року.

Тренінг проводиться в рамках проекту “Підвищення показників мікроклімату та енергоефективності у дитячій лікарні Охматдит у Львові на 65 тис. дітей та дитячому садку для 190 дітей у м. Кам’янка-Бузька, Україна”, що впроваджується Фондом Східна Європа спільно з німецькою неурядовою організацією ChildFund Deutschland e.V. за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.1mb real memory: 34.25mb