Читати цей текст англійською.

Відкрито набір учасників семінару з соціального шкільного підприємництва, що відбудеться 23-24 січня 2020 року у Краматорську.

Захід проходить в рамках в рамках проекту «Заснування соціальних шкільних підприємств у сільській місцевості та малих містах України для заохочення молоді до соціального підприємництва у Iвано-Франківській, Житомирській та Донецькій областях», що впроваджується Фондом Східна Європа спільно з німецькою неурядовою організацією ChildFund Deutschland e.V. за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Проект спрямований на підвищення конкурентоспроможності української молоді на ринку праці шляхом розвитку навичок соціального підприємництва учнів та інтеграції соціальної моделі шкільного підприємства в місцеву систему освіти.

Кому можу бути цікавим даний тренінг? Педагогам, учителям, представникам місцевих державних установ, представникам та керівникам державних закладів позашкільної освіти з Донецької області, які:

  • бажають впровадити інновації у навчальний процес;
  • прагнуть, щоб учні розвивали підприємницькі навички та соціальну відповідальність;
  • прагнуть, щоб у школах чи позашкільних закладах освіти учні отримували практичні навички та мали можливість більш виважено робити кар’єрні рішення.

Соціальне шкільне або учнівське підприємництво – один із найбільш успішніших методів розвитку молодіжного підприємництва, соціальної відповідальності та підготовки до свідомого життя у школі. Воно сприяє і розвитку самої школи як відкритої назовні інституції. Така проектна бізнес-модель «дорослих» форм підприємництва, яка створюється самими учнями та за їхньої ініціативи і працює за усіма правилами бізнесу в рамках школи, успішно підтримується у Німеччині з боку держави, суспільства та бізнесу. В рамках даного проекту планується адаптувати дану модель та імплементувати її в Україні.

В рамках заходу учасники:

  • Отримають інформацію про концепт соціального шкільного підприємництва та успішні приклади з Німеччини та України та його переваги для учнів, батьків, вчителів і адміністрацій;
  • Ознайомляться з покроковою інструкцією з заснування соціальних шкільних підприємств та розроблять концепт таких фірм;
  • Поспілкуються з представниками діючої шкільної фірми;
  • Отримають інформацію про проект та подальші заходи в його межах.

Відбір учасників буде проводитись на основі наступних критеріїв:

  • зайнятість у державних закладах освіти, позашкільної діяльності, чи державних установах, які опікуються сферою освіти Донецької області;
  • зацікавленість та мотивація до розвитку шкільного соціального підприємництва у своїй громаді.

Для участі у конкурсі необхідно до 15 січня 2020 року заповнити форму: https://forms.gle/Rn25WqfG6cY465CAA

Для учасників з інших міст організатори покривають витрати на дорогу (окрім першого класу) та забезпечують проживання у двомісних номерах в готелі у Краматорську з 23 на 24 січня 2020 р.

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.1mb real memory: 32.25mb