Читайте цей текст англійською.

Курс підготовлено для освітян, які хочуть зробити навчальний процес цікавим і практичним та допомогти своїм учням набути знань та навичок, що стануть їм у нагоді при виборі майбутньої професії.

Викладачі не лише опанують практичні інструменти для створення соціального шкільного підприємства у своїх навчальних закладах, а й отримають науково-методологічну базу для викладання курсу за вибором відповідної тематики. 

Нагадаємо, що Фонд Східна Європа раніше долучився до розробки курсу за вибором «Соціальне шкільне підприємництво» для учнів 8 (9, 10, 11) класів та посібника «Соціальне шкільне підприємництво: твій перший стартап», які вже дістали затвердження Міністерства освіти та науки України.

Після проходження онлайн-курсу вчителі зможуть:

  • Проводити уроки із сутності підприємництва, знати різницю між звичайним, соціальним та шкільним підприємництвом і прогнозувати очікувані результати навчання.
  • Розповісти про алгоритм створення соціального шкільного підприємства, включаючи передумови, узгодження діяльності, бізнес-планування та реалізацію.
  • Розробити інтерактивні вправи для уроків із соціального шкільного підприємництва.

Тривалість онлайн-курсу чотири тижні, 15 годин. По закінченню слухачі отримають сертифікат (0,5 кредиту ЄКТС). Проходження курсу є безкоштовним. 

Про особливості соціального шкільного підприємництва розповідають провідні українські експерти та викладачі, які мають багаторічний практичний досвід:

  • Артем Корнецький, кандидат економічних наук, доцент, співзасновник і керівник громадської організації “School of ME”, доцент Українського католицького університету.
  • Віктор Конопкін, операційний директор громадської організації “School of ME”.
  • Олена Кучерук, співзасновниця громадської організації «Молодіжний рух “Шифт”», засновниця школи підприємництва для підлітків “IdeaShift”, керівниця Арт-коворкінгу в Краматорську.
  • Інеса Беспалко, вчителька фінансової грамотності, менторка із соціального шкільного підприємництва, тренерка гри-тренінгу «Життєвий капітал», амбасадорка «Національного проєкту з фінансової грамотності».
  • Сергій Дятленко, експерт із питань шкільної освіти та децентралізації в освіті.
  • Іван Савицький, співвласник та виконавчий директор львівської майстерні «Зробив Тато», співзасновник громадської організації «Освіта для успіху», експерт із неформальної освіти.
  • Анна Гладка, юристка, тренерка із соціального підприємництва, проєктна менеджерка, менторка соціальних підприємців.

Курс розміщено на Освітній онлайн-платформі Zrozumilo! Зареєструватись на нього можна за посиланням http://bit.ly/SSE_Zrozumilo_1  

Онлайн-курс розроблено у межах проєкту «Заснування соціальних шкільних підприємств у сільській місцевості та малих містах України для заохочення молоді до соціального підприємництва в Івано-Франківській, Житомирській та Донецькій областях», що впроваджується Фондом Східна Європа спільно з німецькою неурядовою організацією ChildFund Deutschland e.V. за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.07mb real memory: 58.25mb