Фонд Східна Європа в рамках надаються в рамках реалізації проекту  «Заснування соціальних шкільних підприємств у сільській місцевості та малих містах України для заохочення молоді до соціального підприємництва в Івано-Франківській, Житомирській та Донецькій областях», що впроваджується Фондом Східна Європа спільно з німецькою неурядовою організацією ChildFund Deutschland e.V  за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини, оголошує відкритий конкурс на закупівлю комплектів обладнання на базі планшетних комп’ютерів.

Основне завдання: здійснити поставку таких (або аналогічних) комплектів обладнання на базі ноутбуків в кількості 18 штук.

Один комплект обладнання включає:

Назва Кількість
Ноутбук з такими або кращими орієнтовними технічними характеристиками  15.6″ FHD/16Gb/SSD512Gb/WiFi/W10P 1 шт.
Мишка безпровідна 1 шт.
Гарнітура Sennheiser PC 5 CHAT 3.5mm 1 шт.
Сумка для ноутбука 1 шт.
  • Забезпечити гарантійну підтримку відповідно до термінів та умов гарантійного обслуговування даного обладнання.
  • Забезпечити доставку комплектів кінцевим користувачам в межах України.
  • Граничний строк виконання завдання – 2 тижні.

Вимоги до виконавця:

  • Наявність досвіду виконання аналогічного(их) договору(ів) на поставку обладнання, які фінансувались програмами міжнародної технічної допомоги (USAID, EU, GIZ, та інші) через фонди, або органи управління на території України;
  • можливість надавати необхідну підтримку та виконувати гарантійні зобов’язання.

Критерії відбору:

  • Загальна вартість обладнання та послуг доставки.
  • Обґрунтованість бюджету.
  • Терміни виконання, готовність виконати поставку в стислі терміни.
  • Досвід реалізації подібних поставок.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від юридичних осіб (далі – ЮО) та фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП)

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності).

До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

У зв’язку з дією карантинних обмежень пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), та у вигляді скан-копій завірених документів.

На конверті та в електронному повідомленні повинно бути зазначено назву конкурсу, повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів, адреса електронної пошти.

Терміни та адреса подання пропозицій:

Оригінали заявок на участь у конкурсі в запечатаних конвертах мають бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше 20 вересня 2021 року.

Скановані копії завірених заявок приймаються на електронну адресу sse_project@eef.org.ua не пізніше 16 вересня 2021 року.

Адреса для подачі пропозицій:

Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського 83, 3-й поверх

Київ, 01033 Україна

Запитання просимо надсилати виключно у письмовій формі на електронну адресу MTereshchuk@eef.org.ua. Контактна особа – Марина Терещук.

Просимо звернути увагу, що наразі триває погодження даної закупівлі з донором і реалізація закупівлі буде можливою лише у випадку позитивного рішення донора.

Просимо звернути увагу, що  вищевказана закупівля є операцією, що підлягає звільненню від податку на додану вартість відповідно до підпункту   197.11 статті 197 Податкового кодексу України (операції з придбання товарів, робіт, послуг, що фінансуються за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги).  Відповідно із зазначеним, всі розрахунки проводитимуться за ціною «без ПДВ».

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.09mb real memory: 20.25mb