Фонд Східна Європа оголошує конкурс на вибір підрядника для надання послуг з розробки веб-порталу «Загальнодержавна платформа енергоефективності».

Конкурс оголошено в рамках Проекту «Створення інформаційної платформи з енергоефективності в Україні та проведення показової комплексної реновації будівлі Мінрегіону України», що фінансується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) та реалізується Фондом Східна Європа.

Мета Проекту – сприяння розвиткові енергоєфективності в Україні шляхом підвищення обізнаності громадськості зі станом справ у цій сфері, а також виконання демонстраційних заходів з покращення енергоефективності будівлі центрального органу влади, а саме Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Основна мета створення Загальнодержавної платформи енергоефективності – підвищення обізнаності громадян у сфері енергоефективності та сприяння розвитку й впровадженню рішень у цій сфері.

Основне завдання:

Підрядник повинен здійснити розробку технічного завдання, програмного забезпечення, встановлення його на серверах, налаштування, надання документації для проведення приймання та впровадження його в експлуатацію а також проведення разового первинного навчання користувачів (адміністраторів та реєстраторів). Розробник має передбачити надання технічної підтримки після впровадження системи терміном на 3 роки.

Технічні вимоги до порталу наведені у додатку.

Вимоги до виконавця: Досвід реалізації аналогічних проектів

Порядок подання пропозицій: Заявки приймаються від фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб. Щоб взяти участь у конкурсі, заповнену аплікаційну форму слід надіслати електронною поштою на адресу: lmargolina@eurasia.kiev.ua не пізніше 10:00, 16 грудня 2018 р. Заявки, отримані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Учасники конкурсу будуть повідомлені про результати до 19 грудня 2018 р.

 

Контактна інформація:

Любов Марголіна, координатор проекту

lmargolina@eurasia.kiev.ua

Додатки:

Технічні вимоги до розробки порталу

Аплікаційна форма