Читати цей текст англійською

Підписання меморандуму про співпрацю між Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КМДА і Фондом Східна Європа відбулось 3 лютого 2020 року. З боку Центру підписантом була директорка Ярослава Колобова, з боку ФСЄ – президент Віктор Лях.

Меморандум засвідчив спільні наміри двох інституцій співпрацювати на шляху соціалізації ветеранів та ветеранок АТО/ООС і членів їхніх сімей.

Йдеться, зокрема, про сприяння психологічній реабілітації, соціально-професійній адаптації ветеранів шляхом застосування нових методик, а також – впровадження нових підходів до надання соціальних і психологічних послуг, зокрема, через передачу проєктних напрацювань Фонду до Центру.

В межах взаємодії передбачається створення спільних робочих груп, організація спільних заходів для представлення відповідних проєктних напрацювань, обмін інформаційними матеріалами тощо.

“Нам надзвичайно приємно, що з Київським міським центром соціальних служб ми розпочали цю соціально необхідну діяльність. Попереду у наших організацій надзвичайно багато роботи з огляду на соціальну ситуацію в Україні. Тому Фонд Східна Європа покладає великі надії на плоди нашої співпраці, великі перспективи якої вже видно тут і зараз”, – зазначив президент Фонду Східна Європа Віктор Лях.

Діяльність відбуватиметься в межах проєкту “All4One: комплексна програма психологічної та менторської підтримки ветеранів”, який Фонд Східна Європа реалізує за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Один із перших спільних проєктів Фонду та Центру – розроблення книжки-коміксу для дітей, чиї батьки-військові повернулись із зони АТО/ООС. Спеціалісти Центру долучаються до цього проєкту, аби надати йому важливу експертизу щодо роботи з дітьми у кризових ситуаціях.

У виданні простою мовою автори пояснюватимуть дитині про зміну ситуації в родині з поверненням батька/матері з війни. Розповідатимуть, як дитині реагувати на ту чи іншу ситуацію. І, власне, що дитина може зробити, аби допомогти близькому швидше адаптуватись до мирного життя тощо.

Написання книжки має бути завершене до квітня поточного року. Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КМДА також долучиться до розповсюдження доробку серед цільової аудиторії.

Загальною метою програми “All4One” є покращення добробуту та інтеграція ветеранів за допомогою організації роботи гарячої лінії та програми психологічної підтримки, а також – розвитку навичок та можливостей для працевлаштування ветеранів та членів їхніх сімей.

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.1mb real memory: 14.25mb