Читайте цей текст англійською.

25 вересня 2020 року 21 співробітник Фонду Східна Європа взяв участь у віртуальній естафеті SDG Relay, подолавши 184 кілометри заради 17 Цілей сталого розвитку (ЦСР) 

Всесвітню віртуальну естафету проводили у день п’ятої річниці ухвалення Резолюції Генеральної Асамблеї ООН «Перетворення нашого світу: Порядок денний у сфері сталого розвитку до 2030 року». 

Умовою заходу було подолання будь-якої дистанції з подальшою розповіддю про цей досвід на власних інформаційних ресурсах. Адже мета заходу популяризація 17 Цілей сталого розвитку серед українців. Так, співробітники Фонду своїми фейсбук-дописами зібрали близько 1 200 лайків і більше сотні захопливих коментарів. 

Окрім того, фінансовий внесок за участь у естафеті буде спрямований на розроблення, реалізацію і розширення освітніх програм з інновацій та підприємництва для молоді України. Разом із Фондом партнерами заходу стали кілька десятків провідних національних компаній та організацій. 

На честь естафети від Фонду долало дистанцію загалом п’ять команд. Участь у челенджі також взяв один велосипедист, який проїхав 60 кілометрів. Загалом співробітники ФСЄ пройшли пробігли проїхали майже 200 тисяч метрів.

Подолав на підтримку Цілей сталого розвитку ООН майже 4 км, – зазначив Віктор Лях, президент ФСЄ. Майже всі програми і проєкти Фонду Східна Європа спрямовані на досягнення Цілей тисячоліття. Пишаємося, що робимо свій внесок у їх досягнення щоденною працею!

  Серед Цілей сталого розвитку, яким сьогодні виповнюється п’ять років, мені найбільше імпонує Ціль номер 12, написала Марія Захарченко, програмна менеджерка Фонду Східна Європа. Йдеться про відповідальне споживання та виробництво. На мою думку, вона потребує найменше капіталовкладень. Вона легко інтегрується в щоденне життя. Для нагадування собі про це і пройшла 10 кілометрів.

Щиро дякуємо організатору SDG Relay – громадській організації Startup Kyiv. Світлини з українського челенджу можна переглянути за цим посиланням

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.12mb real memory: 32.25mb