ФСЄ в рамках програми USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах / TAPAS» оголошує відкритий конкурс на створення модулю Єдиного веб-порталу органів виконавчої влади “Платформа управління електронними послугами”.

Завдання

Створити модуль Єдиного веб-порталу органів виконавчої влади “Платформа управління електронними послугами” в тісній співпраці із замовником відповідно до технічних вимог ТУТ

У результаті виконання робіт має бути створений модуль Єдиного веб-порталу органів виконавчої влади “Платформа управління електронними послугами”, яка має забезпечувати для громадян України та іноземців, а також представників бізнесу можливість отримати вичерпну інформації про доступні електронні державні послуги, а також можливість отримання максимально спектру електронних державних послуг за єдиними високими стандартами сервіс-дизайну.

Щодо адміністрування, Платформа має забезпечити можливість для невеликої команди аналітиків та технічних фахівців здійснювати ефективне управління інформацією про послуги та підтримувати актуальність бізнес процесів в системі. Платформа має забезпечити можливість надання консультативної підтримки замовникам послуг, а також можливість аналізувати кількість та якість наданих послуг Державним агентством з питань електронного урядування.

У зв‘язку з тим, що фінансування цієї розробки/послуги здійснюється за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги в рамках Угоди між Урядом України та Урядом США і Урядом Великобританії про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво, Фонд Східна Європа звільняється від сплати ПДВ. Рекомендується отримати додаткову інформацію щодо реалізації такого права до моменту підписання контракту.

Вимоги до постачальника:

Юридичні особи або фізичні особи – підприємці, що мають підтверджений позитивний досвід у проектуванні та розробці автоматизованих інформаційних систем не менш 3 років. Детальніше про вимоги до компетенції команди розробки ТУТ

Очікуватий термін розробки:

6 місяців

Паперова заявка має включати:

  • Титульний аркуш на фірмовому бланку з датою подачі заявки, завірений печаткою (при наявності);
  • Загальну вартість реалізації ТВ відповідно до зазначених умов та калькуляцію бюджету у гривнях;

Терміни розробки та впровадження зазначеного програмного забезпечення, а також деталізований графік надання послуги;

  • Загальний опис заявника у довільній формі;
  • Перелік персоналу та експертів/консультантів, які будуть залучені, з резюме/описом компетенцій;
  • Опис досвіду з реалізації подібних проектів.

Вимоги до гарантійної підтримки

Все програмне забезпечення, що буде розгорнуто при реалізації проекту має забезпечуватись гарантійною підтримкою (виправлення помилок програмного забезпечення   та   оновлення   версій)   протягом   6   календарних   місяців   з   дати розгортання на обладнанні Замовника. Вартість такої гарантійної підтримки має включатись до вартості послуг з розробки.

Конкурсні пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою, із вказанням дати подачі пакету документів.

Терміни подання пропозицій:

Учасники конкурсу повинні надіслати заявку у на участь у конкурсі до 18:00 год., 16 вересня 2019 року на адресу:

Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського 96, офіс 501.

м. Київ, 01032, Україна

Критерії вибору постачальника:

Оцінка заявок, поданих на конкурс, буде здійснюватися базуючись на критеріях якості, ефективності та реалістичності бюджету, термінів надання послуг.

Цінові пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також відмінити конкурс.

Контактна інформація:

Юлія Заплавна, операційний менеджер Фонду Східна Європа;

тел./факс: +(380 44) 206-04-49;

yzaplavna@eef.org.ua.

Фонд Східна Європа