Фонд Східна Європа в рамках програми USAID/UKAid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах» оголошує відкритий конкурс на пошук експерта для проведення аналізу та впорядкування структури існуючих національних, державних, галузевих та статистичних класифікацій

 

Опис завдання:

У тісній співпраці зі співробітниками Державної служби статистики України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, необхідно провести аналіз існуючих національних, державних, галузевих та статистичних класифікацій та на основі цього аналізу визначити найбільш затребувані класифікатори для надання електронних державних послуг та взаємодії державних реєстрів. Також необхідно визначити оптимальну модель даних для кожного з класифікаторів.

Перелік класифікаторів, їх опис та безпосередньо файли можна знайти та завантажити тут: http://www.ukrstat.gov.ua/work/klass200n.htm

Завдання виконується в два етапи:

На першому етапі здійснюється аналіз поточного стану даних п’яти найбільш затребуваних класифікаторів та довідників, а також проведення їх конвертації у машиночитаний формат таких типів: XML, JSON, CSV.

Другий етап полягає в проведенні аналізу та конвертації у машиночитаний формат (XML, JSON, CSV) ще 10 класифікаторів, відповідно до пріоритетності їх використання.

Вимоги до кваліфікації експерта:

  • вища освіта та досвід роботи за напрямком аналітики даних не менш 3 років.
  • досвід роботи з відкритими даними, а також конвертація даних у машиночитані формат таких типів: XML, JSON, CSV.
  • досвід користування спеціальним програмним забезпеченням для проведення аналізу та конвертації даних, а також для проектування баз даних.

Час виконання завдання: Січень – Квітень 2018

Очікуванні результати:

  1. Розроблено аналітичний звіт щодо поточного стану даних в існуючих національних, державних, галузевих та статистичних класифікаціях.
  2. Створено описи структур даних класифікаторів, а також інструкції щодо користування ними.
  3. 15 класифікаторів, перелік яких буде сформовано та затверджено в рамках спільної робочої групи, трансформовано в машиночитаний формат та опубліковано на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних у форматах: XML, JSON, CSV.
  4. На Єдиному державному веб-порталі відкритих даних розміщено публічне API щодо доступу до класифікаторів у автоматичному режимі.

 

Заявки прохання надсилати до 31 січня 2018 року на адресу: pradchenko@eef.org.ua з відміткою «Аналіз класифікаторів».

Контактна інформація:

Павло Радченко, операційний менеджер проекту Фонду Східна Європа

тел./факс: +(380 44) 206 0448, pradchenko@eef.org.ua