Подію, яка відбулась 20 травня у Місті Лева, за своєю значимістю сміливо можна порівняти з інавгурацією.

На Міжнародній Конференції Публічного Адміністрування в стінах Українського католицького університету завітав славетний американський філософ та історик Френсіс Фукуяма. Піднімали дуже багато важливих фундаментальних тем, які в Україні на часі.

Дуже раді, що наші експерти долучилися до роботи двох панелей. Віктор Лях, президент Фонда Східна Європа, разом с паном Фукуямою виступав на панелі «Відповідальне лідерство в часи турбулентності», де розповів, яке значення для країни має ефективне державне управління.

А Сергій Карелін, локальний координатор компоненту «Національна політика» Українсько-швейцарської програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP, і Віра Недзведська, менеджер програм ФСЄ, виступили на панелі «Інноваційні інструменти залучення громадян до процесів врядування», де презентували першу в Україні платформу електронної демократії E-Dem, а також наш комплексний підхід у реалізації проектів з енергоефективності. Панель проходила в рамках Проекту USAID / UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS”.

Крім цього, Віктор Лях підписав меморандум про створення Клубу електронної демократії при Львівському Регуляторному Хабі.

Це був дуже насичений і корисний для України день.

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.1mb real memory: 32.25mb