У парламенті відбулась святкова церемонія з нагоди річниці з дня офіційного відкриття Освітнього центру Верховної України.

За час роботи заняття в Освітньому центрі відвідали понад дев’ять тисяч учнів із 17 регіонів України. Це – уроки з основ парламентаризму, симуляційні ігри, зустрічі та майстер-класи з народними депутатами.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив захід і висловив сподівання, що таких святкувань буде ще багато в історії Освітнього центру.

«Коли ти бачиш очі дітей, їхні посмішки, їхню інколи навіть занадто щиру і відверту позицію, ти вкотре розумієш, для кого і навіщо працюєш. Для кого працює парламент, усі державні інституції та всі гілки влади», — поділився він.

Президент Фонду Віктор Лях відзначив, що лише за рік Освітній центр Верховної Ради України став членом всесвітньої мережі освітніх центрів парламентів світу.

«Коли ми започатковували центр рік тому, ми не могли навіть мріяти, що центр набере таких обертів. Лише за рік він став членом всесвітньої мережі освітніх центрів парламентів світу!» — зазначив Віктор Лях.

До привітання долучилась Олена Урсу, керівниця групи проєктів із демократичного врядування UNDP Ukraine/ПРООН в Україні

Відзнаки за активне залучення до роботи центру здобули народні депутати України Юлія Гришина, Інна Совсун, Павло Бакунець, Святослав Юраш, Сергій Бабак, Сергій Гривко, Олександр Юрченко, а також заступниця Голови ВР Олена Кондратюк і народна депутатка України Наталія Піпа.

Програма РАДА реалізується Фондом Східна Європа за підтримки USAID. Програма надає допомогу Парламенту у розвитку Освітнього центру.

memory usage: 57.13mb real memory: 12.25mb