17–21 серпня на Харківщині у межах програми «Академія громадського активізму» працювала літня школа під назвою “Нетворкінг громадянського активізму”.

Це перша офлайн-зустріч для учасників та учасниць Академії.

«Сьогодні ми перший раз побачились. Це таке приємне спілкування, теплота. Від такої взаємодії і формуються коаліції, і триває співпраця. Сподіваємось, результатом нашої роботи стане побудова і поштовх до реалізації та роботи локальних акторів, акторів громадянського суспільства на сході України», – зазначила програмна директорка Фонду Східна Європа Наталя Слинько.

Основною метою заходу було посилення навичок лідерів громадського сектору та активістів Донецької, Луганської та Херсонської областей через навчання та обмін досвідом.

«Наша геніальна ідея полягала в тому, щоб запустити програму підвищення спроможності громадських організацій у Донецькій, Луганській та Херсонській областях. Мета нашого заходу і в цілому проєкту – створити спроможне демократичне громадянське суспільство на сході та півдні України. Цим заходом ми хочемо допомогти громадським організаціям створити більш потужну мережу взаємозв’язків, спонукати обмінюватися досвідом і підсилювати одне одного», – розповіла регіональна директорка проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» Ірина Іванова.

Літня школа – це п’ять днів, насичених навчанням, спілкуванням і саморозвитком. Усі присутні пройшли тренінг «Лідерство та особистісний розвиток» від провідних коучів програми, виконували вправи на побудову команди, познайомилися з успішними громадськими організаціями регіону.

Завдання Академії – розвинути на сході України потужний громадський актив: лідерів, які матимуть змогу гуртувати громадськість довкола розв’язання суспільних проблем, налагоджувати діалог всередині спільнот і стануть драйверами демократичних цінностей та змін.

Академія громадського активізму – програма, яка реалізується Фондом Східна Європа та Інтерньюз-Україна за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

memory usage: 57.1mb real memory: 28.25mb