Місія та бачення

Фонд Східна Європа (ФСЄ)— благодійна неприбуткова українська організація, що розпочала свою роботу у 2008 році.

Місія Фонду—сприяти соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу.

Фонд отримує фінансування для реалізації своїх програм від багатьох донорів, включаючи Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Європейський Союз, Швейцарську Конфедерацію через Швейцарську агенцію з розвитку та співробітництва (SDC), Шведське Агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida), Координатора проектів ОБСЄ в Україні, урядів інших країн, фондів, корпорацій та приватних донорів.

Місія та методи

Фонд Східна Європа (ФСЄ) допомагає громадянам будувати власне майбутнє, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та сприяючи партнерству громади, влади та бізнесу. Для виконання своєї місії ФСЄ надає цільову підтримку НДО, що працюють в різних регіонах України:

  • сприяє встановленню та посиленню партнерств між неурядовими організаціями, місцевою владою, бізнесом та іншими зацікавленими сторонами.
  • посилює потенціал своїх партнерів, щоби вони ефективніше реалізовували власні цілі. Для цього ФСЄ забезпечує партнерів необхідними знаннями та навичками, надає фінансову підтримку та інші ресурси.
  • підтримує створення та поширення інноваційних моделей розвитку та сприяє налагодженню співпраці серед своїх партнерів.

Програми

Правління Фонду Східна Європа, рада експертів, керівництво та співробітники розглядають нові перспективні напрямки діяльності Фонду, що допомогли б збільшити ефективність роботи. Зараз ФСЄ зосередив увагу на чотирьох програмах:

  • Місцевий економічний розвиток;
  • Місцевий соціальний розвиток
  • Розвиток громадянського суспільства та ефективне управління;
  • Екологія та енергоефективність

Партнерства

З метою ефективнішої реалізації власних програм ФСЄ співпрацює з мережею своїх партнерів: громадськими лідерами, НДО, місцевою владою та організаціями, що надають технічну допомогу. ФСЄ шукає нових партнерів, щоб більше громад отримали підтримку для власного розвитку.

Більше інформації на наших ресурсах:

Корпоративна соціальна відповідальність в Україні: www.csrukraine.org.ua
Мережа Фонду Євразія: www.eurasia.org
Проект “Відкрите місто” www.opencity.in.ua

memory usage: 55.6mb real memory: 12.25mb