Запрошуємо на заключну інформаційну сесію програми акселерації Act to Connect. Учасники дізнаються склад профільного журі конкурсу, а також зможуть задати команді проєкту уточнюючі питання щодо участі в конкурсі та ознайомитися із заповненням заявки у прямому ефірі.

Зустріч відбудеться онлайн у четвер, 18 лютого, о 15:00. Участь можлива за попередньої реєстрації. 

Програму акселерації Act to Connect запустив Фонд Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди». Конкурс покликаний об’єднати громадськість та соціально відповідальний IT-сектор для створення ІТ-продуктів, які допоможуть громадянському суспільству ефективно реагувати на виклики пандемії.

Призовий фонд конкурсу становить 5 мільйонів гривень. Учасниками можуть стати команди, сформовані з громадських активістів, представників малого та середнього бізнесу, державних та комунальних підприємств, органів місцевого самоврядування і благодійних організацій, неурядових організацій, ініціативних груп, розробників, інженерів, студентів.

Умови участі та форма заявки доступні на вебсайті конкурсу

Заявки приймаються до 28 лютого 2021 року. За результатами відбору перспективні проєкти зможуть взяти участь в онлайн-хакатон, презентувати свої ідеї та позмагатись за участь в акселераційній програмі. Найкращі з найкращих у фіналі отримають шанс розділити призовий фонд для втілення своїх ідей.

Довідкова інформація:
Проєкт «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому» виконується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу та спрямований на посилення українського громадянського суспільства для протидії наслідкам COVID-19. Проєкт триває з жовтня 2020 року по березень 2022 року. 

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою 3DProject@eef.org.ua.

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.09mb real memory: 22.25mb