Це відео, які зняли наші регіональні партнери, Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії, про те, як склалися долі п’яти жінок, які у 2014 році стали вимушеними переселенками.

Воно мотивує і вражає силою духу, бажанням продовжувати жити і цінити життя, бажанням бути корисними суспільству. Подивіться, як, незважаючи на складні життєві ситуації, цим жінкам вдалося здолати проблеми і почати ще раз з нуля. Зараз вони всі займаються бізнесом, зовсім різним, і впевнено дивляться у завтрашній день.

Відеоролик про п’ять жіночих доль

Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії отримав фінансування на проект, який має на меті покращити адаптацію жінок з числа ВПО в приймаючих громадах шляхом підвищення їх фінансової грамотності. Проект створює умови для розвитку підприємницької діяльності жінок-ВПО та посилення їх економічного впливу в приймаючих громадах. Це відео – один з продуктів проекту.

Проект є частиною ініціативи Фонду Східна Європа та Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland «Соціальне підприємництво як інноваційний механізм вирішення питань суспільного розвитку», яка реалізується у рамках програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу» та фінансується ChildFund Deutschland і Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Фонд Східна Європа