Читайте цей текст англійською.

Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» (надалі — Фонд) – неприбуткова проєктно-орієнтована організація, оголошує конкурсний відбір надавача послуг для реалізації комплексних заходів дорожньої карти розбудови системи проєктного управління.

Так, протягом 2020 року в Фонді була проведена діагностика поточного стану управління програмами та проєктами, а також управління портфоліо організації в цілому. Діагностика була проведена у трьох вимірах: «Люди, процеси, технології». За її результатами сформовані рекомендації щодо удосконалення поточного рівня менеджменту, які представлені у вигляді дорожньої карти в Фонді (надалі — дорожня карта).

Реалізація заходів дорожньої карти з удосконалення проєктного управління відбуватиметься в межах реалізації програми «3D Project: Розвиток попри перешкоди», що реалізується Фондом Східна Європа за фінансової підтримки Європейського Союзу. Програма спрямована на підвищення ефективності роботи громадського сектору в умовах пандемії, та включає реалізацію заходів, спрямованих на посилення інституційної спроможності безпосередньо організації, що реалізує проєкт.

Проєкт щодо розбудови системи проєктного управління в Фонді є складовою частиною зазначеної програми та реалізується відповідно до вимог, що застосовуються до проєктів, що впроваджуються за фінансової підтримки Європейського союзу.

В межах реалізації дорожньої карти від відібраного надавача очікується наступний орієнтовний перелік послуг:

Базова складова:

  • Надання консультаційної підтримки та технічної допомоги в формуванні уніфікованого підходу щодо застосування ключових понять проєктного управління, включаючи визначення функціоналу програмних та проєктних менеджерів, інших функціональних програмних позицій;
  • Застосування підходу оцінки знань в сфері проєктного управління при прийнятті на роботу;
  • Впровадження системи застосування кращих управлінських практик через створення проєктного офісу в Фонді.

Складова впровадження провідних управлінських практик:

  • Реалізація заходів, спрямованих на підвищення ефективності управління портфелем проєктів організації, зазначених в дорожній карті;
  • Реалізація заходів, спрямованих на підвищення ефективності управління програмами, зазначених в дорожній карті;
  • Реалізація заходів, спрямованих на покращення якості проєктного управління, зазначених в дорожній карті, в тому числі розробка та допомога у застосуванні стандартизованих проєктних шаблонів, допомога у визначенні та застосуванні інструментів автоматизації проєктного управління, інструментів для командної роботи.

Складова підвищення компетенцій працівників Фонду з питань проєктного управління:

  • Проведення навчання для керівників програм та проєктів, іншого програмного персоналу;
  • Надання менторської підтримки керівникам програм та проєктів у практичному застосуванні отриманих навичок;
  • Надання консультаційної підтримки щодо реалізації ефективної зовнішньої та внутрішньої комунікації щодо розбудови системи проєктного управління в Фонді. Внутрішня комунікація має бути спрямована в тому числі на поширення інформації про існуючі можливості подальшого навчання та здобування сертифікацій в сфері проєктного управляння.

Повний текст оголошення про конкурсний відбір надавача послуг для реалізації комплексних заходів щодо розбудови системи проєктного управління, включаючи вимоги до заявників та критерії відбору, можна знайти за посиланням.

Орієнтовний період реалізації заходів у відповідності до сформованої дорожньої карти – 12 місяців.

Заявки від зацікавлених учасників мають бути подані до 1 лютого 2021 року. Результати конкурсу будуть підведені орієнтовно в середині лютого 2021 р. Фонд залишає за собою право контактувати на етапі розгляду документів та інформувати про результати відбору тільки фіналістів та переможця відбору. Фонд залишає за собою право на уточнення завдань у процесі переговорів з фіналістами та переможцем відбору.

Заявки із супровідними документами мають бути надіслані на адресу електронної пошти 3DProject@eef.org.ua з темою листа «Розбудова системи проєктного управління».

Питання щодо цього оголошення про відбір можна надсилати до 21 січня 2021 року (включно) на електронну адресу: 3DProject@eef.org.ua

Фонд Східна Європа

memory usage: 57.08mb real memory: 48.25mb